Teknolojimiz

Hoşçakal, titreşimler!

Titreşimsiz bir dünya hayal edin. Hayatını kolaylaştıracaktı, değil mi? Talaşlı imalatta titreşimi tamamen ortadan kaldırmak mümkün değildir. Ancak işleme takım tutucularımızla işleme sırasındaki titreşimi önemli ölçüde azaltabilirsiniz. MAQ'nun kendi kendini ayarlayan kütle damperine™ merhaba deyin.

SİZDEN DUYMAK İSTİYORUZ

Nasıl yardımcı olabiliriz? Bize gereksinimlerinizi gönderin.
Sizin yerinizde teknik analiz yapalım ve ürünlerin kendisini inceleyin

Sunum talep edin

Manuel ayar günleri sona erdi

İşleme işlemi sırasında önceden ayarlanmış bir frekansa sahip işleme takım tutucuları kullanmanız veya ince ayar yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Tekrar düşün! Kendinden ayarlı kütle sönümleyici (STMD™) takım tutucularımız, CNC işleme takımına ve işlemeye otomatik olarak uyum sağlar. MAQ'nun kendi kendini ayarlayan kütle sönümleyici teknolojisi, tüm titreşim önleyici alet tutucularımızda bulunur ve çok çeşitli frekanslarda titreşimi azaltır. Bu, birden fazla uygulama için aynı titreşim sönümlü takım tutucuyu kullanmanıza olanak tanır. Bir daha asla tuning hakkında düşünmenize gerek yok. Talaşlı imalatta iyileştirilmiş yüzey kalitesi – ilk seferde doğruyu elde edin Tak ve çalıştır – hemen başlayın Bakım gerektirmez - tekrar yapmaya gerek yok

DAHA İYİ SONUÇLAR ALIN
Yeni takım tutucularla işleme süreçlerinizi hızlandırın!
Hurda oranınızı düşürün

Rakiplerimize kıyasla, vibrasyon sönümlü takım tutucu ürünlerimiz ile toplam hurda miktarını %1-2 oranında azaltabileceksiniz. Örnek olarak, %4 hurda oranına sahip bir işleme merkezi, MAQ STMD sönümlü takım tutucu programına geçildikten sonra %2'ye düşürülmüştür.

Döngü süresini azaltın

Titreşim sönümlü takım tutucu ürünlerimiz daha az hurda ve daha yüksek güvenilirlik sağladığından, üretkenliği artırmak için hızı veya ilerlemeyi artırabilirsiniz. Ayrıca, işleme sırasında azaltılmış titreşim nedeniyle enerji tüketimi de azalacaktır.

Daha uygun maliyetli olun

Sabit fiyatlarımız var ve fiyat seviyemiz cazip çünkü titreşimleri azaltmak için basitleştirilmiş bir teknolojimiz var ve titreşim sönümlü takım tutucumuz yağlardan kuru.

Fark malzemede

Gizli içeriğimiz: kendi kendini ayarlayan kütle damperi

Peki, sihirli bileşen nedir? Oldukça çığır açıcı olmasına rağmen, sihir değil. Diğer kütle sönümleyici teknolojileri, sönümlemeyi artırmak için kauçuk veya viskoz sıvı kullanır. Bu, ürünün yalnızca çok dar bir frekans aralığını korumasına izin verir ve işleme sırasında hem kauçuk hem de viskoz sıvı üzerinde mükemmel bir basınca sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde sıvı sertleşir ve katılaşır ya da titreşim sönümleme işlevini tamamen kaybeder. Titreşim sönümlü işleme takım tutucularında viskoz sıvılar kullanırken yaygın bir sorun, sızıntı yapmaya başlamasıdır ve o takımı değiştirmeniz gerekir. MAQ'nun takım tutucuları, takımın içinde tamamen kuru olan bir tungsten kütleye sahiptir. Sertliğini frekansa göre kendi kendine ayarlayan ve işleme sırasında titreşimi azaltan yeni nesil bir polimer sayesinde elastik destek elde edersiniz. Bu, gelişmiş mekatronik sistemler kullanmadan kütle damperinin otomatik olarak ayarlanmasını sağlar. Verimliliği artıracak ve işleme süreçlerinizi bir sonraki seviyeye taşıyacaksınız!