Frezeleme

Frezeleme kolaylaştı

Kendinden ayarlı kütle damper™ (STMD) teknolojisine sahip titreşim sönümlü frezeleme takım tutucularımız, işleme sırasında titreşimi azaltmanıza yardımcı olacaktır. Tornalama ürünlerimiz gibi, freze takımı tutucularımız da frekansa bağlı sertliğe sahip polimer diskler tarafından desteklenen bir tungsten kütlesi içerir. De-vibe frezeleme takım tutucuları, işleme sırasında aşağıdakilerden kaynaklanan titreşimlerin üstesinden gelmenize yardımcı olan kendi kendini ayarlayan bir işleve sahiptir:

%30 üretim verimliliği arttırın
%10 takım maliyetlerini azaltın

Antivibrasyon tornalama takım tutucuları şunlardır:

kendinden ayarlı - tak ve çalıştır - bakım gerektirmeyen Detaylı bilgi için tıklayınız
Çığır açan teknoloji

STMD™ ürünümüz nasıl fark yaratır?

Ayarlı kütle damper takım tutucuları yeni değil, ancak MAQ'a kadar kendi kendini ayarlayan kütle damper takım tutucuları duyulmamıştı. STMD™ teknolojisine sahip titreşim sönümleyici freze takımı tutucularımızın kurulumu ve kullanımı kolaydır. Üretim tesisinizde sahip olduğunuz herhangi bir kurulumda çalışır.
Bunu, toplam sahip olma maliyetini (TCO) düşürmenizi sağlarken işleme koşullarına gerçek zamanlı olarak uyum sağlayan akıllı bir frezeleme takımı tutucusu olarak düşünebilirsiniz. Üretim süresini birkaç şekilde kısaltabileceksiniz. Bunlardan biri, frezeleme takım tutucularımızın ayarlamayı gereksiz hale getirmesidir – bunu sizin için otomatik olarak yapar!

Diğer Ürünlerimiz
Teknolojimiz

Antivibrasyon kendini ayarlayan kütle damperi ile öne çıkıyor

Yüksek hacimli işleme operasyonları göz önüne alındığında, en küçük yüzdelik azalmalar bile önemli tasarruflarla sonuçlanabilir. STMD™ teknolojimiz, diğer ayarlı kütle sönümleyici aletlerinin teknolojisine göre üretimi daha kolay ve daha uygun maliyetli hale getirir. Üretim maliyetlerimizi düşürebildiğimiz için istisnai, sabit fiyatlar sağlayabiliriz. Piyasada çekici bir alternatif olmak istiyoruz ve sadece uygun fiyatlarımız değil, aynı zamanda mevcut en iyi teknolojiyi de sunuyoruz!

Bizi daha iyi tanıyın
Titreşim sönümlü takım tutucularla ilgili özel gereksinimlerinizi bize bildirin, size geri dönelim.

Bu iletişimlerin aboneliğini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Abonelikten nasıl çıkılacağı, gizlilik uygulamalarımız ve gizliliğinizi korumayı ve saygı duymayı nasıl taahhüt ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

Aşağıdaki gönder'i tıklayarak, MAQ'un size istenen içeriği sağlamak için yukarıda sunulan kişisel bilgileri saklamasına ve işlemesine izin vermiş olursunuz.